fbpx
Want a discount? Become a member!

Sale!

Kurung Poket – Black

RM189.00RM199.00

Clear

!!PRE -ORDER AKAN DAPAT SELEPAS RAYA!!

Material Top : Cotton. (Secret pocket)
Kain : Batik cotton(kain lipat batik)
Available : 5 colors.
Size XS ~5XL.

Available after MCO. PRE-ORDER NOW!

Additional information

Weight 0.8 kg
Size

3XL, 4XL, 5XL, L, M, S, XL, XS, XXL

Size Chart( Kurung Poket )

TOPXSSMLXL2XL3XL
BAHU14.514.51516.517.51819
DADA34363840424446
KEMBANG BAWAH50585862626668
UKUR LILIT KETIAK17171920212224
LENGAN222222.522.522.522.522.5
LABUH BAJU383838383939.539.5
SKIRT
PINGGANG26283034363847
PUNGGUNG36404244464850
LABUH KAIN38.539404141.54242